Promedica ITS Süreçlerini GetronTrace ile Yönetecek   devamı...

  Bausch and Lomb'un Tercihi GetronTrace  devamı...

  Gilead Getron deneyimini seçti  devamı...

  Getron'da yeni dönem  devamı...

  Medek'in Tercihi GetronTrace  devamı...

  Daiichi Sankyo'nun da tercihi GetronTrace  devamı...

  Amgen de GetronTrace'i seçti  devamı...

  Gripin, İlaç Takip Sistemi’nde yola Getron ile devam edecek  devamı...

  Janssen-Cilag da GetronTrace'i seçti  devamı...

  Teofarma GetronTrace'te karar kıldı  devamı...

Haber Arşivi +    

   Basından Haberlere Gitmek İçin Tıklayınız...

 
 
 
  Neden Getron?

GetronTrace adlı İlaç Takip Sistemi çözümünü geliştiren Getron Bilişim Hizmetleri faaliyetlerine 2003 yılı Ocak ayında başlamıştır. Temel olarak bankacılık, finans, takip ve izleme sistemleri, sistem entegrasyonu ve endüstriyel otomasyon alanlarında yazılım çözümleri sunmaktadır. Bankacılık ve finans sektöründeki güvenilir uzmanlığını, endüstriyel otomasyon ve üretim süreçlerinde markalama, takip ve izleme konularına taşımış olan Getron Bilişim Hizmetleri; yazılım endüstrisinde yaratıcı ve kurumsal yaklaşımlar üreten ve kendini sürekli geliştiren 25 kişilik deneyimli bir mühendis kadrosuna sahiptir.

Getron Bilişim Hizmetlerihakkında daha detaylı bilgi için lütfen http://www.getron.com.tr ’yi tıklayınız.

İlaç Takip Sistemi yönetiminde GetronTrace’i ve Getron Bilişim Hizmetleri’ni seçmek için pek çok nedeniniz var:

1. Kalıcılık: Getron Bilişim Hizmetleri 10 yıllık geçmişi olan bir firmadır. Hizmet verdiği sektörler tek bir alanda yoğunlaşmamıştır. Düzenli bakım ve proje anlaşmaları her türlü finansal krizden ve dalgalanmadan korunmasını sağlamaktadır.

2. Proje Deneyimi: Getron Bilişim Hizmetleri, bugüne kadar 100’den fazla yazılım projesini başarıyla tamamlanmıştır. Bu projelerin detaylarına için lütfen tıklayınız

3. Referanslar: Getron Bilişim Hizmetleri başarıyla tamamlanmış 100’den fazla yazılım projesi sayesinde yerli ve uluslararası pek çok şirketi referans listesine eklemeyi başarmıştır. (Örn: Citibank, Actelion, Astellas, Chiesi, Siemens, Bristol-Myers Squibb, Koton, Borusan Mannesman, Generali Sigorta, Crown, SAS)

     İlaç Takip Sistemi – GetronTrace referanslarımızı görmek için Referanslar sayfamızı ziyaret           edin.
     Diğer referanslarımız için lütfen tıklayınız

4. Büyük ve Kritik Veri Yönetimi Deneyimi: Hizmet verdiği uluslararası bankalar ve kurumlardan kaynaklanan gerçek ortamda büyük ve kritik veri yönetimi deneyimi vardır.

5. Resmi Bildirimler Deneyimi: Halihazırda yazılım ürünlerimiz ile, Maliye Bakanlığı, BDDK, TC Merkez Bankası, Kredi Kartları Merkezi, Bankalarası Kart Merkezi, MKK gibi çeşitli bakanlık ve resmi kurumlara, XML formatı başta olmak üzere genel geçer veri formatları ve iş akışları üzerinden düzenli bildirimler ve raporlamalar yapılmaktadır.

6. Kalite: Getron Bilişim Hizmetleri, Microsoft’un en üst seviye iş ortaklığı sertifikası olan Gold Certified Partner statüsüne sahiptir ve uluslararası yazılım ve proje standartlarını uygulamaktadır. Yıldız Üniversitesi Teknopark bünyesinde akredite edilmiştir.

7. Bilişim 500: Getron Bilişim Hizmetleri, Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerinin yer aldığı Bilişim 500 listesinde 444.sırada yer almaktadır.